נאום הבת מצווה שלי (שלעולם לא היה) – או פוסט ראשון

ברוכים הבאים לעולם שלי.

בבלוג הזה אתעסק בנושאים האישים שלי, בדברים כפי שאני רואה אותם מקורותיי ביום יום, דרך ביקורות טלויזיה, מסעדות, סרטים, מוצרים ומה שיבוא לי, בע"ח (בכל זאת גרה ומשרתת שלושה חתולים), אבל בעיקר מתכונים, רובם בתחום המתוק.

לפני שאני ממשיכה, אני רוצה לומר תודה ענקית לשני אנשים שבלעדיהם לבלוג הזה היה לוקח עוד ה-מ-ו-ן זמן לקום: אלינור כהן ואבירם גלים.

בימים הקרובים יתעדכנו המתכונים שבזמנו פירסמתי בבלוג שלי בתפוז. לצערי, עקב ה"כוויה" שחטפתי בנושא זכויות יוצרים ושימוש בחומרים שנכתבו בתפוז, הבלוג שם ימחק.

עם הזמן, הבלוג עוד ימשיך להתעדכן ולהתעצב, להשתנות ולהתפתח – בדומה ליצור חי. אני מקווה שאני אצליח ליצור "בלוג חי".

ולקראת סיום (כאן נכנס טקס הבת מצווה שלעולם לא היה לי) עוד כמה תודות קטנות לחברים שליוו אותי ותמכו בעצה, בחיוך ואפילו בסתם "תנוחי": נטלימעייןליקושיובלטל וכמובן, אלינור ואבירם שציינתי למעלה.

והכי תודה, למרות שלא נראה לי שהם אי פעם יקראו את זה, להוריי, שבשנה וחצי האחרונות עומדים לצידי בכל החלטה, גם אם הם חושבים או שמסתבר שזו טעות.

אז תודה שבאתם, מקווה שתישארו, אתם כמובן מוזמנים להירשם לקבלת עדכונים במייל.

אפשר ליצור קשר גם במייל noaa at noaasworld.com

פוסטים אחרונים

היי (שוב) לונדון!

לפני כשנתיים פרסמתי פוסט עם המון המלצות על מקומות לאכול בלונדון שמתאימים לצליאקים. השאיפה הייתה לעדכן את הפוסט לעיתים קרובות. לצערי, פחות עמדתי בזה. לקריאת

קרא עוד »
המלצות

לונדון מחכה לי!

**** פוסט חדש עם המלצות נוספות ניתן לקרוא פה! כמעט 4.5 שנים עברו מהפוסט האחרון שפירסמתי. פה ושם דגדג לי לפרסם איזה פוסט, אבל עד שהתיישבתי

קרא עוד »

שנה סוכר

אומרים שרה"ש זה זמן מצויין לסיכומים והתבוננות קדימה. ת'אמת אני מנסה לעשות לעצמי סיכומים גם ביום הולדת וב"רגעים קשים". מסתכלת על מה היה, מנסה להבין

קרא עוד »